PLANETDP // HABERLER // Tiffany Hadish, Yeni LEGO Filminin Kadrosunda

Oyuncu Tiffany Haddish (Girls Trip, The Last O.G.), Warner Bros. Pictures'ın ses getiren The LEGO Movie (2014) filminin devam projesinde yeni bir başrolü seslendirecek. Haddish'i 18 Haziran tarihinde sunuculuk yapacağı MTV Film ve TV Ödülleri'nde, 28 Eylül tarihinde ise Kevin Hart ile beraber yer alacağı komedi filmi Night School'da izleyebilirsiniz.

Diğer kadro üyeleri arasında Emmet Brickowoski rolünde Chris Pratt, Wyldsyde rolünde Elizabeth Banks, Batman rolünde Will Arnett, Superman rolünde Channing Tatum ve Green Lantern rolünde Jonah Hill yer alıyor.

The LEGO Movie'nin devam filmini Mike Mitchell (Trolls, Shrek Forever After, The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water) yönetecek. İlk LEGO Movie'yi yazan ve yöneten ikili Phil Lord ile Christopher Miller; Lord, Miller, Jared Stern ve Michelle Morgan'ın hikayesinden esinlenerek devam filminin senaryosunun ilk taslağını yazdı. Taslak en son BoJack Horseman'in yaratıcısı Raphael Bob-Waksberg tarafından yeniden yazıldı. Ek olarak Lord ve Miller, Danla Lin ve Roy Lee ile beraber yapımcılık yapacak.

The LEGO Movie'nin devam filmi 8 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)