PLANETDP // HABERLER // Then Came You'dan İlk Fragman Yayınlandı

Shout! Studios, Asa Butterfield (Ender's Game, Slaughterhouse Rulez) ve Maisie Williams'ın (Game of Thrones) rol aldığı yeni komedi/drama filmi Then Came You'nun resmi fragmanını yayınladı. Film, 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek.

Then Came You, destek grubu seansı sırasında 19 yaşındaki Calvin (Butterfield) ile tanışan, ölümcül bir hastalıktan muzdarip olan Skye (Williams) isimli genç bir kızı konu alıyor. Bir hipokondriyak olarak tanımlanan Calvin, Skye'ın ölmeden önce yapmak istediği şeyleri içeren "Ölecek Listesi" adını verdiği listeyi gerçekleştirmesine yardımcı olmaya çalışır. Beraber geçirdikleri zaman sayesinde korkularıyla yüzleşmeyi ve onları yenmeyi öğrenen Calvin, ayrıca güzel ama görünürde ulaşılamaz olan Izzy'ye aşık olur. 

Filmin oyuncu kadrosunda Nina Dobrev (Perks of Being a Wallflower), Tyler Hoechlin (Supergirl), Peyton List (Valley Girl), David Koechner (Anchorman: The Legend of Ron Burgundy), Ken Jeong (Crazy Rich Asians), Sonya Walger (Lost) , Margot Bingham (The Boardwalk Empire) ve Tituss Burgess (Set it Up) de yer alıyor.

Then Came You'nun yönetmenliğini, Fergal Rock'ın yazdığı senaryodan, Peter Hutchings yaptı. Filmin yapımcılığını ise Claude Dal Farra, Brian Keady, Brice Dal Farra, Alissa Phillips, Nicolas Chartier ve Derrick Tseng üstlendi.
 

 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)