PLANETDP // HABERLER // The Walking Dead'in Yeni Fragmanı "Nightmare" Yayınlandı

AMC paylaştığı kısa gösterim niteliğindeki videodan hemen sonra The Walking Dead'in sekizinci sezonu için "Nightmare" başlıklı bir sezon ortası fragmanı yayınladı. Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. AMC'de 25 Şubat tarihinden itibaren gösterime girecek sekizinci sezonun devamını kaçırmayın.

Alexandria'nın yok edilmesi ve Kingdom'un yarısının ölmesi üzerine Rick, eve döndüğünde yıkıcı haberlerle yüzleşir. Carl bir aylak tarafından ısırılmıştır ve azimli liderin Negan'ın güçlerine karşı kalan son umudu da parçalanmıştır. Çatışmanın diğer tarafında ise Negan, Sığınak'ta ortaya çıkan iktidar mücadelesini kontrolü altına almalıdır.

Dış sınır çizgisinde Aaron ile Enid'in Oceanside kurtulanları ile güvenleri sınanır. Peder Gabriel ise Doktor Carson'u Hilltop'a tek parça halinde götürmek için yardım etmek ister. Son olarak Maggie'nin Kurtarıcılar'dan uzaklaştırılan savaş tutsaklarının akıbetlerinin doğurduğu geniş kapsamlı sonuçlar sebebiyle zor bir karar vermesi gerekiyordur.

The Walking Dead, 18 ile 49 yaş aralığındaki yetişkinler arasında en çok izlenen televizyon dizisi olmayı sürdürüyor. Son sezonun ikinci yarısı da aksiyon ve tereddüt dolu hikayeleriyle dizinin başarısını korumasına yardımcı olacaktır.

The Walking Dead'in dönüşü için heyecanlı mısınız?

 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)