PLANETDP // HABERLER // The Walking Dead - Fear The Walking Dead Ortak Bölümü Yapılacak

New York Comic-Con fuarında gerçekleştirilen The Walking Dead panelinde her iki dizinin de yapımcı ve yaratıcısı olan Robert Kirkman, iki dizi arasında ortak bölüm olacağını açıkladı. Uzun zamandır böyle bir ortak bölümün çekilmeyeceği açıklamaları gelse de artık bir şeylerin değiştiği aşikâr.

Kirkman; “İki ayrı The Walking Dead dizisi var. İsmini vermeyeceğim bir karakter, ismini vermeyeceğim diğer dizide rol alacak.” açıklamasında bulundu. Fear The Walking Dead’in izlenme oranlarının düşük olduğu göz önüne alındığında bu geçişin The Walking Deadden olacağı tahmininde bulunmak yanlış olmayacaktır.

Yeni yayınlanan aşağıdaki klipte Carl Grimes’in bir yabancıyla yollarının kesiştiğini görüyoruz. Bu yabancının güvenilir biri olup olmadığını 22 Ekim’de öğreneceğiz.

 

Kaynak: Comic Book Movie

Çeviri: Kobalamin

Yorumlar (3)

Kill Master- 10/08/2017 08:10 Id:238

Yahu bu iki dizinin farkı ne? :oleyo: ????

xekox- 10/11/2017 03:10 Id:247

Aynı dünyada geçen iki dizi kişilere ve mekana göre yaşadıkları şeyler işte, bu virus büyük ihtimallle çin içinde de yıkıma debep vermiştir. İlerde çinliler lisanslayıp kendi dizilerini çekebilir. Bağımsız olarak hepsi kendi içince survivor dizisi. Birinin bunu akıl edip ülkemize özgü bir dizi çekmesini isterim. Ülkede her şey mevcut yapılabilir.

DayDreamer- 10/19/2017 03:10 Id:258

İki dizinin farkı; oynayan kişiler, canlandırılan karakterler ve tabii ki senaryo. Aradaki bu üç fark iki dizinin kalitesini tamamen farklı seviyelere taşıyor. Açıkcası FTWD'yi pek sevmiyorum ve bu iki dizinin bu şekilde bir ortaklık yapacağı fikri hoşuma gitmiyor.