PLANETDP // HABERLER // The Umbrella Academy Üçüncü Sezon Onayını Aldı

Netflix, Gerard Way’in The Umbrella Academy dizisinin, Temmuz ayında çıkan ve 10 bölüm süren ikinci sezonun ardından üçüncü sezon onayını aldığını açıkladı. Yapıma önümüzdeki yılın Şubat ayında başlanması bekleniyor.

İkinci sezonda Five, ailesini Vanya’nın 2019 kıyametinden gücünü kullanarak kaçmanın oldukça tehlikeli olduğu konusunda uyarmıştı, ve haklıydı da. Zamanda yolculuk sırasında kardeşler Dallas, Texas civarına 1960’tan başlayarak üç seneye yayılan farklı zaman dilimlerinde ışınlandı. Bazıları üç sene boyunca kaldıkları bu yerde, hayatta kalan tek kişi olduklarına inanarak, kendilerine yeni hayatlar kurdu ve yollarına devam etti. Dallas’a en son gelen Five ise tam anlamıyla kıyametin ortasına ışınlandı ve ortaya çıktı ki kıyamet, yine, kardeşlerin zaman çizgisini bozmalarından dolayı gelişmiş.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

samet_419     11/12/2020 02:11 Id:1204


ADG

Güzel haber. Umarım bu sefer Five odaklı olmaz. Bunun yanı sıra çekimler için şubat ne yazık ki çok geç. Dünya genelinde tekrar artmaya başlayan covid-19 vakaları çekimleri sekteye uğratabilir.

Putte     11/12/2020 02:11 Id:1205


*Admin

Bir seyredemedim şu diziyi!