PLANETDP // HABERLER // The Lord of the Rings Dizisinin İlk Oyuncusu Belli Oldu

Amazon'un The Lord of the Rings dizisinin ilk resmi oyuncusu belli oldu. Avustralyalı oyuncu Markella Kavenagh (Picnic at Hanging Rock), Tyra isimli bir karakteri canlandıracak.

Juan Antonio (J.A.) Bayona (Jurassic World: Fallen Kingdom, The Orphanage, The Impossible), Amazon Studios'un The Lord of the Rings dizisinin ilk iki bölümünü yönetecek ve Belén Atienza ile beraber baş yapımcılığı üstlenecek. JD Payne ile Patrick McKay ise dizinin senaryosunu kaleme alacak. Emmy ödüllü Bryan Cogman (Game of Thrones) da yazarlara danışmanlık edecek.

Beklenen Lord of the Rings dizisinin İkinci Çağ'da geçeceği Amazon tarafından doğrulandı. Bu açıklamayla beraber The Lord of the Rings'in başlangıcıyla dizi arasına yaklaşık 3,000 yıllık bir tarih girmiş oldu. Sıradan hayranlar farkında olmasa da Jackson'ınFellowship of the Rings'i aslında İkinci Çağ'ın sonunu anlatıyordu. İkinci Çağ, Sauron'dan önceki Karanlıklar Efendisi Morgoth'un sürgünüyle başlayan neredeyse 3,441 yılı kapsıyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (2)

arminius- 07/23/2019 01:07 Id:720

İnsan olamayacak kadar güzel.Elfe benziyor ancak karakter insan ismi.

Putte- 07/31/2019 08:07 Id:726

Malzeme çok sağlam. PR a gerek yok herkes tarafından biliniyor neredeyse. Ama yine de zor iş olacak. Çünkü beklentiler çok yüksek olacak.