PLANETDP // HABERLER // The Hell Fest'ten İlk Fragman Yayınlandı

CBS Films ve Lionsgate, Hell Fest'in ilk fragmanını yayınladı. Hell Fest'in oyuncu kadrosunda Amy Forsyth (The Path, Rise), Reign Edwards (MacGyver, Snowfall) ve Bex Taylor-Klaus (Here and Now, Arrow) yer alıyor. 

Üniversite öğrencisi olan Natalie, çocukluk arkadaşı Brooke ile onun oda arkadaşı Taylor'u ziyarete gider. Eğer yılın başka bir zamanında olsalardı bu üçlü ve erkek arkadaşları bir konsere veya bara gidiyor olabilirlerdi. Fakat cadılar bayramı olduğundan diğer herkes gibi Hell Fest'e yönelirler. 

Bir ziyaretçi, Hell Fest'i av sahası olarak kullanmaktadır. Ziyaretçi, gözlerinin önünde yaşanan korkunç gerçeği idrak edemeyecek kadar atmosferin etkisinde olan bir kitlenin önünde öldürme fırsatına sahiptir. Ceset sayısı ve kalabalığın çılgın heyecanı artmaya devam ederken maskeli yüzünü bu geceden sağ çıkabilmek için savaşacak olan Natalie, Brooke, Taylor ve onların erkek arkadaşlarına çevirir.

Filmin yönetmenliğini Gregory Plotkin (Paranormal Activity: The Ghost Dimension) yaptı. Yapımcılığını ise Gale Anne Hurd (The Walking Dead, Aliens) üstlendi.

Hell Fest, 28 Eylül 2018 tarihinde vizyona girecek.

 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)