PLANETDP // HABERLER // The End of the F***ing World'ün 2. Sezonunun Yayın Tarihi Açıklandı

Netflix, The End of the F***ing World’ün 2. sezonunun online yayın platformuna 5 Kasım’da geleceğini açıkladı. Ayrıca suç komedisinin ikinci sezonunun yeni kilit görseli de paylaşıldı, aşağıda görebilirsiniz.

Yazar Charlie Covell, baş yapımcılığı Murray FergusonEd MacdonaldAndy Baker, Charlie Covell, Dominic Buchanan ve Jonathan Entwistle tarafından üstlenen dizinin 2. Sezonuna yazar olarak geri döndü. 2. Sezonun yapımcıları Clerkenwell Films ve Dominic Buchanan Productions. Dizi Channel 4’te yayına gireceği Birleşik Krallık dışında tüm dünyada aynı anda Netflix’te yayımlanacak.

The End of the F***ing WorldJames (Black Mirror ve The Imitation Game’den Alex Lawther) ve Alyssa’nın (Jessica Barden – The Lobster, Ellen, Penny Dreadful), Alyssa’nın o daha küçük bir çocukken evi terk eden babasını bulmak için çıktıkları yol macerasını anlatırken izleyicileri de onların karanlık ve kafa karıştırıcı dünyasına davet ediyor.

James, 17, bir psikopat olduğundan emin – duygusuz, soğuk ve kibirli, artık hayvan öldürmekte yeterince iyi olduğunu düşünüyor. Daha büyük bir şeyi öldürmenin ilgi çekici olabileceğini düşünüyor… bir insanı. Ve aklında bunun için muhteşem bir kurban var… Alyssa, o da 17 yaşında, okulda yeni -  havalı ve karamsar, varoluşsal kaygısı gözle görülür derecede. Okulda popüler olmasına rağmen oraya ait hissetmiyor. Ancak, okulda bir gün James’i görünce ruh eşini bulmuş olabileceğini düşünüyor… Evde Alyssa, annesi ve üvey babası ile işler karışınca evi terk ediyor ve James’i de gerçek babasını arama yolcuğuna katılmaya ikna ediyor. Ve James’in sosyopatça davranma dürtülerinin ve şiddet eğiliminin arttığı, aşktan gözü kör olan Alyssa'nın da yolun sonundaki sonuçlara olan ilgisizliğini kasten sürdürdüğü, gittikçe daha da kaygı verici hale gelen keşif yolculuğu da başlamış oluyor. Ancak, bir gece çiftimiz, kendilerini onları daha da tehditkar ve gerçeküstü bir yola götüren olaylar içinde buluyor.

İçinde bolca kara mizah ve gülünçlük bulunduran, karanlık, ilgi çekici, gergin ve tüyleri diken diken eden The End of the F***ing World, Charlie Covell (BananaBurn, Burn, Burn ve Gap Year) tarafından yazıldı ve Jonathan Entwistle ve Lucy Tcherniak tarafından yönetildi.

8 bölümden oluşan ilk sezonu şu anda Netflix'ten izleyebilirsiniz.

Yorumlar (3)

Kill Master- 10/10/2019 12:10 Id:788

Yine bağımlı bir şekilde ekrana boş boş bakacağız.

Putte- 10/10/2019 12:10 Id:789

Şimdi yapımın kartına baktım. Puanı ve yorumları görünce, bunu gözden nasıl kaçırmışım diye düşündüm. İlk sezonu izlemem lazım.

benteksizhepin- 10/10/2019 02:10 Id:791

Çok sevimli bir kara dizi ve çok güzel bir haber.