PLANETDP // HABERLER // The Alienist: Angel of Darknes'ın 2. Sezon'u Yakında Sizlerle!

TNT, Emmy ödülü ve Altın Küre adaylığı bulunan The Alienist, Angel of Darkness dizisinin 2. Sezon tanıtım videosunu resmi olarak gösterime sundu. Daniel Brühl, Luke Evans ve Dakota Fanning’i ekranlarda yeniden izleme fırsatı bulacağımız bu yeni sezon, 26 Temmuz günü gösterime girecek!

New York’un elit kesimini ve tekin olmayan bölgesini etkisi altına alan ve 19. yüzyılın sonlarında gerçekleşen, yüz yıldır devam eden gizemli cinayeti, The Alienist’in ilk sezonunda “psikiyatrist”” Dr. Laszlo Kreizler’in daha önce hiç görülmemiş, genç çocukların ölümüne sebep olan katilin izinden giderken yaşadıklarını konu alır. Bu gizemi aralamaya çalışan doktora kampanyasında, illüstratör John Moore ve şehrin ilk kadın polis dedektifi ünvanıyla hırslı Sara Howard eşlik eder.

The Alienist: Angel of Darkness dizisinin ilk sezonunda Sara kendi dedektif ajansını açmış ve anlık olan olayları inceliyor, yönetiyordu.  İspanya Konsolosu’nun kızı Ana Linares’in kaçırılması üzerine, Sara, Dr. Kreizler ve John Moore (New York Times muhabiri) ile iş birliği yapar. Araştırmaları boyunca cinayetin tehlikeli yollarına sürüklenen ekip, tehlikeli ve ne yapacağı belli olmayan bir katille karşı karşıyadır. 2. Sezon ise dönemin sorunlarına ve hala bugün güncelliğini koruyan konulara değiniyor; kurumların yozlaşması, gelir eşitsizliği, sansasyonel magazin basın, kadının toplumdaki rolü…

2. Sezon’da aynı zamanda Douglas Smith ve Matthew Shear ikiz kardeş rolünde bizlerle olacak, bunun dışında ekipte Lucius Isaacson, Robert Way Wisdom, Ted Levine, Thomas Byrnes de var. Dizideki yeni yüzler ise Melanie Field ve Rosy McEwen olacak.

Paramount’un ve Rosalie Swedlin’in ortak yapımı olan dizinin sorumlusu Stuart Carolani, yönetmeni ise David Caffrey'dir.
 

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (1)

Kill Master- 05/25/2020 11:05 Id:1070

Diziyi beğenmeme rağmen ilk sezonu yarım bırakmıştım nedense. Bir ara izlemem lazım. Güzel dizi gerçekten.