PLANETDP // HABERLER // Sword Art Online: Alternative Gun Gale Online'ın Gösterim Tarihi Açıklandı

Cumartesi günü Sword Art Online: Alternative Gun Gale Online televizyon animesinin resmi internet sitesi animenin 7 Nisan'da gösterime gireceğini duyurdu. Anime ilk olarak Tokyo MX, BS11, TochigiTV ve Gunma TV'de 7 Nisan günü saat 24:00'da yayınlanacak. Ardından MBS, TV Aichi ve CS NTV Plus'ta yayınlanacak.

Llenn rolünü Tomori Kusunoki, Pitohui rolünü Yōko Hikasa, M rolünü Kazuyuki Okitsu ve Fukaziroh rolünü de Chinatsu Akasaki seslendirecek.

Animeyi Studio 3Hz'de Masayuki Sakoi (Celestial Method, Princess Resurrection, Strawberry Panic!) yönetiyor. Yousuke Kuroda (My Hero Academia, Gundam Build Fighters, Mobile Suit Gundam 00) dizinin kompozisyonu ve senaryosuyla ilgileniyor. Yoshio Kosakai (Chaos;HEAd, Needless) baş animasyon yönetmenliğini üstleniyor ve ayrıca Kouhaku Kuroboshi'nin orijinal tasarımlarına dayanarak karakterleri tasarlıyor. Eir Aoi açılış şarkısı "Ryūsei"yi seslendiriyor. Kusunoki de kapanış şarkısını seslendiriyor.

Hikaye boyunun uzunluğundan rahatsız olan ve gerçek dünyada insanlarla pek iyi anlaşamayan 183 cm boyundaki üniversite öğrencisi Karen Kohiruimaki'yi konu alıyor. Gun Gale Online dünyasına 150 cm'den kısa ve baştan aşağı pembe giyinen karakteri Llenn ile giriş yapar. Pitohui ismini kullanan güzel, esmer bir kadın oyuncuyla tanışır. İyi geçinseler de bir gün Pitohui, Llenn'e Bullet of Bullets turnuvasının takım Battle Royale versiyonu olan "Squad Jam"e katılması için baskı yapar.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)