PLANETDP // HABERLER // Star Wars Serisine Üç Film Daha Geliyor

Rian Johnson için Star Wars: Son Jedi uzak mı uzak galaksideki yolculuğunun başlangıcıydı sadece.

Lucasfilm, Johnson'ın Star Wars serisine üç yeni film çekileceğini duyurdu. İlk filmin senaristliğini ve yönetmenliğini bizzat kendisinin yapacağı projede yönetmene, uzun zamandır ortağı olan Ram Bergman yapımcı olarak yardım edecek.

Son Jedi'ın yönetmeni ve senaristi olarak Johnson, Lucasfilm ve Disney'in oldukça gurur duyduğu güçlü bir film ortaya koymuştu. Yönetmen, Skywalker destanından ayrı olacak yeni üçleme sayesinde Star Wars serisinde galaksinin daha önce gösterilmemiş köşelerinden yeni karakterler tanıtacak.

Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy konuyla ilgili şunları söyledi: "Son Jedi'da Rian ile çalıştığımız için oldukça mutluyuz. Yaratıcı bir kişiliği var. Baştan sona Son Jedi'ı ortaya koymasını izlemek kariyerimin en büyük eğlencesiydi. Kendisi, yeni üçlemenin açacağı yollarda inanılmaz şeyler yapacak."

"Son Jedi'ı yaparken hayatlarımız Lucasfilm ve Disney ile birlikte geçti." diyen Johnson ve Bergman "Star Wars mükemmel bir modern mitoloji, ona katkı sağladığımız için çok şanslıyız. Serinin yeni filmlerine başlamak için sabırsızlanıyoruz." diye ekledi.

Serinin önümüzdeki ay çıkacak filmi Star Wars: Son Jedi 13 Aralık'ta vizyona girecek.

Kaynak: Star Wars

Yorumlar (0)