PLANETDP // HABERLER // Spider-Man Hayranlarına Kötü Haber

Spider-Man'in 3. filmi ertelenen filmler arasında yerini aldı. Spider-Man'in ne zaman ekranlara döneceği şu anda belirsiz.

Birçok dizi ve film yapımları, tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgın ile ertelendi.

Avusturalya’da sürdürülen Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings filminin çekimleri durduruldu. The Falcon and The Winter Soldier ve WandaVision filmleri de Disney Plus’ın açıklaması üzerine ertelendi. Black Widow’un da Kasım 2020’de gösterime girmesi beklenirken, Peter Parker karakterine hayat veren Tom Holland'ın usta oyunculuğuyla beğenilen ve sabırsızlıkla beklenen Spider-Man'in devam filminin de başka bir tarihe ertelenmesi şaşırtmadı.

Dwayne Johnson’un oynayacağı Black Adam filminin çekimlerinin Temmuz’da başlaması planlanırken Johnson, vizyon tarihi ile ilgili kesin bir bilgisi olmadığını paylaştı.

Venom 2’nin vizyon tarihi henüz değiştirilmedi. Morbius için 2021’e tarih atıldı. Spider-Man, planlandığı gibi bu yaz sinemada yerini alamazsa, gelecek Temmuz ayına kadar beyaz perdede olması ihtimalleri düşük görünüyor.

Güncel haberler için takipte kalın.

Kaynak: ComicBookMovie

Yorumlar (1)

Fullmetall- 04/07/2020 11:04 Id:1032

Olması gereken bu zaten, doğal olarak beklenen bir şey bence, tarih verilen filmleri anlamıyorum, hastalık özellikle şuanda Avrupa Amerika da kendisini gösteriyor ve filmlerde bu bölgede çekiliyor. Tarih veren stüdyo ve şirketleri anlamıyorum o yüzden.