PLANETDP // HABERLER // Space Force Çok Yakında Netflix'de

Space Force adlı Amerikan ordusunun en yüksek mertebesindeki kolu için görevlendirilen general Mark Naird karakterini Steve Carell canlandıracak. Donald Trump’ın da içinde yer almakta gönüllü olduğu Netflix yapımı dizide general Mark Naird rolünü, yıldız oyuncu Steve Carell üstlenecek. Dizide Mark Naird Kolorado’daki gizli bir üsde bir grup bilim adamıyla çalışmalara katılır. Görevleri, Amerikan başkanının emriyle aya çıkmaktır.

Netflix’den gelen resmi açıklamaya göre Space Force 29 Mayıs Çarşamba günü  gösterime girecek. Dizideki tek tanıdık yüz Steve Carell değil. Lisa Kudrow da dizinin kadrosunda; Maggie karakterini canlandıracak olan Kudrow, General Naird’in sadık çalışanı ve karısı olarak karşımıza çıkacak, fakat ne zaman ne olacağını bilemeyiz. Dizide aynı zamanda John Malkovich, Ben Schwartz, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich ve Fred Willard, Diana Silvers, Tawny Newsome, Alex Sparrow ve Don Lake gibi isimler de yer alıyor.

Dizinin gösterimden önceki ilk görseli paylaşıldı. Görselde Carell, Space Force ofisinin patronu gibi görünüyor. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: EW

Yorumlar (0)