PLANETDP // HABERLER // Söylentilere Göre Star Wars: Knights of the Old Republic Beyaz Perdeye Uyarlanacak

Geçen yaz vizyona giren Solo: A Star Wars Story'nin hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden aldığı soğuk tepkilerden sonra Disney ve Lucasfilm uzay filmine karşı olan tutumlarını gözden geçirmeye başladı. Buna rağmen iki seri üzerindeki çalışmalar devam ediyor; Game of Thrones'un showrunnerları David Benioff ve D.B. Weiss'ın üçlemesi ve The Last Jedi yönetmeni Rian Johnson'un üçlemesi. 

Buzzfeed News'un haberine göre 2003 yapımı Star Wars: Knights of the Old Republic video oyununundan esinlenen bir film yapılıyor. Senaryosunu da Laeta Kalogridis kaleme alıyor. Kalogridis; Alita: Battle Angel, Terminator: Genisys ve Altered Carbon gibi bilimkurgu yapımlarının senaristi olarak tanınıyor.

Buna rağmen ne Kalogridis ne de Lucasfilm bahsedilen senaryo ile ilgili herhangi bir açıklama veya doğrulama yapmadı. Dolayısıyla haber söylenti olmaktan öteye gidemiyor. 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

Putte     06/05/2019 04:06 Id:685


*Admin

Uzay Bilim Kurgu nun hayranı olan biri olarak, nedense bir türlü Star Wars a ısınamamışımdır. Ama yine d ehepsini izledim ve bunu da izlerim.