PLANETDP // HABERLER // Söylentilere Göre Andrew Lincoln The Walking Dead'ten Ayrılacak

Söylentilere göre Rick Grimes'ı canlandıran Andrew Lincoln, AMC'nin başarılı dizisi The Walking Dead'e dokuzuncu sezonda veda edecek.

Ayrıca AMC'nin, hayranların favorisi, Daryl Dixon'u canlandıran Norman Reedus'a da Lincoln'un gitmesi durumunda başa geçmesi ve kadrodan ayrılmaması için maddi tazminat teklif ettiği söyleniyor.

Bu söylentiler son sezonda Chandler Riggs'in canlandırdığı Carl'ın ölümünün ve Maggie'yi canlandıran Lauren Cohan'ın dokuzuncu sezon için geri döneceğinin doğrulanmasının ardından ortaya çıktı. Haberlere göre Lincoln ile Cohan'ın rolleri sadece dizinin yeni sezonunun ilk altı bölümü için doğrulandı.

Robert Kirkman tarafından yazılan bir çizgi roman serisinden esinlenen The Walking Dead, zombi kıyametinin ardından geçen ayları ve yılları konu alıyor. Hayatta kalan bir grup insan Rick Grimes isimli bir şerifin önderliğinde güvenli bir ev umuduyla yolculuk eder.

Dizinin oyuncu kadrosunda Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton ve Jeffrey Dean Morgan yer alıyor.

AMC henüz The Walking Dead'in dokuzuncu sezonunun Lincoln için son sezon olup olmadığını doğrulamadı.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (3)

Putte- 06/02/2018 10:06

Rick olmadan bu dizi nasıl devam edecek? Gelecek sezon büyük ihtimal son sezon olacak o zaman.

Zebellah- 06/02/2018 06:06

Tadında bırakmaları isabetli olur, efsane dizi olmaktan çıkmaya başladı artık.

umfuk55- 06/03/2018 01:06

Haklısınız, 8. sezonu ileri sararak seyrettim, bitirmezseler devam etmeyeceğim ben, aşırı derecede uzatmalara gitti.