PLANETDP // HABERLER // She's Gotta Have It Fotoğrafları

Netflix,1986 yapımı ilk filmi temel alan, Spike Lee'nin yeni dizisi She's Gotta Have It'in seksi fotoğraflarını paylaştı.

Kendisini tanımlamak ve arkadaşları, işi ve Üç Sevgilisi; Cleo Anthony (Divergent)'nin canlandırdığı Greer Childs, Lyriq Bent (The Book of Negroes)'in canlandırdığı Jamie Overstreet ve Anthony Ramos (Hamilton)'un canlandırdığı Mars Blackmon arasında zamanını paylaştırmaya çalışan, 20'li yaşlarının sonunda olan, Brooklyn esaslı sanatçı Nola Darling baş rolünde DeWanda Wise (Shots Fired) bulunuyor. Ayrıca kastta Chyna Layne (Precious), Ilfenesh Hadeara (Baywatch), Margot Bingham (Barbershop: The Next Cut), Sydney Morton (Love, New York) ve Joie Lee (Do The Right Thing) de bulunuyor.

Orijinal She's Gotta Have It, Lee'nin uzun ve sıcak 1986 yazında sadece 12 günde çektiği çığır açan filmiydi. She's Gotta Have It sayesinde Afro-Amerikalı'ların filmlerde tasvir edilme şekilleri değişti.

Lee 1. sezonun 10 bölümünün hepsini bizzat yönetiyor. Tonya Lewis ise baş yapımcılığı üstleniyor. Barry Michael Cooper ve Lynn Nottage de dizinin yapımcılığıyla ilgileniyor.

She's Gotta Have It, 23 Kasım 2017 tarihinde Netflix'te ilk gösterimini yapacak.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (0)