PLANETDP // HABERLER // Scoot McNairy, True Detective'in Üçüncü Sezon Kadrosuna Katıldı

True Detective dizisinin üçüncü sezon kadrosuna Scoot McNairy de (Fargo, Killing Them Softly) katıldı. McNairy'nin Tom karakteriyle katıldığı kadroda Akademi ödüllü Mahershala Ali (Moonlight), Carmen Ejogo (Selma) ve Stephen Dorff (Blade, Somewhere, Leatherface) gibi isimler de bulunuyor.

True Detective'in üçüncü sezonu Ozarks'ın bağrında korkunç bir suçun ve on yıllar boyunca derinleşen bir gizemin hikâyesini anlatacak. Ejogo, 1980 yılında kaybolan iki çocuk ile bağlantılı Arkansas'lı bir öğretmen olan Amelia Reardon'u canlandıracak. Ali ise Kuzeybatı Arkansas'ta bir polis dedektifi olan Wayne Hays'ı canlandıracak.

Jeremy Saulnier (Blue Ruin, Green Room), dizinin yaratıcısı Nic Pizzolatto'yla beraber ortak yönetici olarak hizmet verecek. Pizzolatto, True Detective'in üçüncü sezonunun dördüncü bölümü hariç tüm bölümlerinin senaryosunu yazacak. Dördüncü bölüm ise Emmy ödüllü David Milch (NYPD Blue, Deadwood, Luck) ile ortaklaşa yazıldı.

True Detective'in ilk sezonunda McConaughey ve Woody Harrelson, ikinci sezonunda ise Vince Vaughn, Collin Farrell ve Rachel McAdams rol almıştı.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)