PLANETDP // HABERLER // Ryan Gosling, Wolfman Olarak Karşımıza Çıkacak

Bu yılın başarılı filmi olan Leigh Whannell’ın The Invisible Man yapımının ardından Universal, ikonik Wolfman filmiyle yeni bir yeniden yapıma daha göz kırpıyor. Şu anlık filmin başrolünde Ryan Gosling’in (The Nice Guys) oynaması planlanıyor ve ComingSoon’un haberine göre yönetmen arayışında da ağ daralmış durumda.

Duyulanlara göre, stüdyo geçtiğimiz birkaç aydır filmin yönetmen koltuğuna oturacak kişiyi bulabilmek için çeşitli yönetmenlerle görüşme halinde. Henüz kesin bir karar verilmemiş olsa da Bad Education’dan Cory Finley’nin de bu isimlerden biri olduğu belirtiliyor.

Bir ara Gosling’in de filmin kadrosuna aktörlüğün yanı sıra yönetmen olarak da katılmayı düşündüğü söyleniyor fakat sonrasında stüdyoyla yaptığı görüşmeler sonucunda, Oscar adaylı oyuncunun kadroda sadece aktör olarak yer alması konusunda fikir birliğine varmışlar.

Filmin senaryosunun Lauren Schuker Blum ve Rebeca Angelo (Orange Is The New Black) tarafından yazılması planlanıyor ve senaryonun detayları henüz bilinmese de modern zamanda geçmesi ve Jake Gylenhaal’un başarılı filmi Nightcrawler’ın adımlarını takip etmesi bekleniyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)