PLANETDP // HABERLER // Ryan Gosling, Project Jail Mary'nin Kadrosunda

Andy Weir'ın yeni romanından uyarlanan "Project Jail Mary" filminin başrol oyuncusu Ryan Gosling oldu. Resmî açıklamaya göre Ryan Gosling, Andy Weir'ın şu an için "Project Jail Mary" ismiyle seyircilerle buluşması düşünülen filmin hem oyuncusu hem de yapımcısı olacak. Filmin yazarı Weir, baş rolünü Matt Damon'ın oynadığı, Ridley Scott tarafından uyarlanan, fantastik-bilimkurgu türündeki "The Martian" (Marslı) romanına da imzasını atmıştı. Uyarlanan bu yeni hikâye Dünya'nın geleceği için tek umut olan yalnız bir astronotun uzayda yaşadıklarını anlatıyor.

"Deadline'ın" yaptığı ilk açıklamaya göre hakları MGM tarafından alınmış filmin oyunculuğunda ve yapımcılığında Ken Kao'nun da Ryan Gosling'le birlikte olacağı açıklandı. Haberde filmin hazırlıklarıyla ilgili hiçbir bilgi yer almamasına rağmen yapım şirketi hikâyenin beklenmedik olaylarla dolu olduğunu söyledi.

Gosling, en son Neil Armstrong'u canlandırdığı "First Man" filminde ve Oscar adayı olarak gösterildiği "La La Land" film müzikalinde karşımıza çıkmıştı.

Şu anda "Project Jail Mary'nin" ne zaman gösterime gireceğiyle ilgili bir bilgi yok, fakat önümüzdeki günlerde filmle ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: THN

Yorumlar (0)