PLANETDP // HABERLER // Regina Hall, Shaft'ın Devam Filminin Kadrosunda

Variety'nin haberine göre Regina Hall (Girls Trip, Best Man Holiday), Samuel L. Jackson, Richard Roundtree, Jesse T. Usher ve Alexandra Shipp'ten oluşan Shaft devam filminin kadrosuna katıldı. Hall, John Shaft'ın (Jackson) eski aşkını ve genç Shaft'ın (Usher) annesini canlandıracak. 

Jesse T. Usher (Independence Day: Resurgence), her şey tehlikedeyken asla yan çizmeyen dedektifin ayrı büyüyen oğlunu canlandıracak. Yeni filmde biri FBI ajanı diğeri siber uzman olan Shaftlar anlaşamasalar da birlik olmaya zorlanır. Samuel L. Jackson, 2000 yılında John Singleton tarafından çekilen filmdeki John Shaft (Asıl John Shaft'ın yeğeni) rolünü yeniden canlandıracak. Orijinal Shaft olan Richard Roundtree de aileyi tamamlamak için "John Shaft Amca" rolünü yeniden canlandıracak.

Senaryosu Kenya Barris (Girls Trip, black-ish) tarafından kaleme alınan filmi Tim Story (2005-2007 yılları arasında çıkan ilk iki Fantastic Four filmiyle tanınan yönetmen) yönetecek.

Çekimleri Aralık'ta başlayaca film, Amerika'da 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek. Ardından Netflix, filmi diğer ülkelerde yayımlayacak.

Kaynak: Variety

Yorumlar (1)

Putte- 12/16/2017 08:12

İlkini severek izlemiştim. Bunu da bekleyeceğiz artık.