PLANETDP // HABERLER // Real Girl Animesinin İkinci Sezonu Onaylandı

Mao Nanami'nin Real Girl (3D Kanojo) mangasından esinlenen animenin resmi Twitter hesabı serinin ikinci sezonunun yapılacağını duyurdu. Yeni sezon Ocak 2019'da gösterime girecek.

Animenin ilk sezonunu Hoods Entertainment'ta (If Her Flag Breaks, Drifters, Märchen MädchenTakashi Naoya (Touken Ranbu: Hanamaru) yönetti. Deko Akao (Flying Witch, Noragami, After the Rain) serinin kompozisyonundan sorumluydu. Satomi Kurita (Hina Logic - from Luck & Logic) ise karakterleri tasarladı.

Josei mangası, anime ve oyunlarda karşılaştığı sanal kızlardan tatmin olan Hikari "Tsuttsun" Tsutsui isimli bir lise öğrencisinin etrafında gelişiyor. Tsutsui'nin pek arkadaşı yoktur ve kendi dünyasında yaşamaktadır. Bir gün havuz temizlik görevi yüzünden okulda takılır ve yanına Iroha isimli bir kız yaklaşır. Iroha erkekler arasında popüler ve havalı olan "gerçek" bir kızdır.

Romantik komedi mangası, Kodansha'nın Dessert dergisinde Temmuz 2011'den Mayıs 2016'ya kadar yayımlandı. Kodansha seriyi 12 derli sayı olarak piyasaya sürdü. Ayrıca Kodansha Comics mangayı İngilizce dilinde dijital ortamda yayımlıyor.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)