PLANETDP // HABERLER // Psycho-Pass Serisine Devam Filmleri Yolda

Fuji TV, yıl içerisinde seyircisiyle buluşturmayı planladığı animeleri Perşembe günkü canlı yayında açıkladı. Aynı canlı yayında, Psycho-Pass külliyatıyla ilgili 2019 yılı başında üç bölümlük bir anime filmi projesinin başlayacağı da duyuruldu. Projenin adı Psycho-Pass: Sinners of the System (veya Psycho-Pass: SS) olarak belirlenmiş durumda.

İlk film olan "Case.1: Tsumi to Bachi" (Vaka 1: Suç ve Ceza), Nobuchika Ginoza ve Mika Shimotsuki karakterlerine odaklanacak.

İkinci film, "Case.2: First Guardian" (Vaka 2: İlk Gardiyan) Tomomi Masaoka ve Teppei Sugo karakterleri üzerinden ilerleyecek.

Üçüncü film, "Case.3: Onshuu no Kanata ni" (Vaka 3: Aşk ve Nefretin Öteki Yüzünde) Shinya Kōgami karakterinden bir görsel sunuyor.

2012 yılında yayına başlayan Psycho-Pass, 22 bölüm boyunca izleyicisine muazzam bir siberpunk evreni sunmuştu. Gördüğü büyük ilgi üzerine 2014 yılında ikinci sezonuyla devam eden seriye 2015 yılında Psycho-Pass: The Movie başlıklı bir uzun metraj film çekilmişti. Çeşitli manga uyarlamaları bulunan serinin Psycho-Pass: Mandatory Happiness (Zoraki Mutluluk) adında bir de oyunu mevcut.

Kaynak: ANN

Çeviri: jailbird707

Yorumlar (1)

Tamara- 03/14/2018 07:03

mutluluktan ağlıycam sanırım