PLANETDP // HABERLER // Prison Break Yeni Bölümleriyle Geri Dönecek

2009 yılında yayınlanan Final Break bölümüyle sona erdikten sonra geçtiğimiz yıl 9 bölümlük bir sezonla geri dönen Prison Break Fox kanalından yeni bir sezon onayı daha aldı. Böylelikle daha önce çeşitli haber sitelerinin ve dizinin oyuncusu Dominic Purcell'ın sosyal medya hesabından duyurduğu 6. sezon söylentileri bu gelişmeyle birlikte resmiyet kazanmış oldu. 

Dizinin yürütücülerinden Vaun Wilmott bir süre önce yeni sezonla alakalı fikirlerin değerlendirildiğini, doğru bir geri dönüş hikayesi ortaya çıktığında ekibin tekrar toplanacağından emin olduğunu söylemişti. Bugün Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin basın turunda konuyla ilgili demeç veren Fox kanalı başkanlarından Michael Thorn, henüz yeni sezon sürecinin çok başında olduklarını ancak gelecek sezonla alakalı heyecanlı olduklarını söyleyerek dizinin yeni bölümleriyle geri döneceğini doğruladı. 

Dizinin oyuncu kadrosunun tamamını koruyup koruyamayacağı, nasıl bir hikaye ile geri döneceği ve yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı ise önümüzdeki dönemlerde belli olacak.

Kaynak: TvLine

Yorumlar (2)

OzgurKiroglu- 01/05/2018 02:01

5. sezona ait alt yazılar hâlâ mevcut görünmüyor.

hasangdr- 01/05/2018 12:01

Altyazılar, telif hakkından dolayı yayından kaldırılmıştı.