PLANETDP // HABERLER // Penguin Highway'dan İkinci Fragman Yayınlandı

Tomihiko Morimi'nin romanından uyarlanan, Studio Colorido'nun yapımcılığını üstlendiği "Penguin Highyway" filminin ikinci fragmanı ve yeni posteri resmi websitesi üzerinden yayınlandı. Fragmanda daha önce gösterilmeyen yeni karakterler ve Hikaru Utada'nın bestelemiş olduğu "Good Night" parçası seyirciye sunuluyor

 

Filmin kadrosunda yer alan seslendirme sanatçıları şu şekilde:

Kadroda ayrıca Mamiko Noto ve Misaki Kuno da yer alıyorlar.

Film Japonya'da 17 Ağustos tarihinde gösterime girecek.

Filmin konusu şöyle: Dördüncü sınıf öğrencisi olan Aoyama, diş hekimi asistanı olan gizemli bir kadına aşık olmuştur. Bir gün mahallelerinde aniden beliren bir grup penguenin varlığını bir türlü anlayaman Aoyama, bu sırrı çözmeye karar verir.

Daha önceki bültenlerde duyurulduğu üzere, Kana Kita (Byplayers - Jasmine) Aoyama karakterini seslendirirken Yuu Aoi ise (Redline - Sonoshee McLaren, live-action Rurouni Kenshin - Megumi Takani) gizemli kadına hayat verecek.

Studio Colorido'nun "Hinata no Aoshigure" ve "Fumiko no Kokuhaku" kısa filmlerini yöneten Hiroyasu Ishida, bu filmle beraber ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimine soyunuyor. Typhoon Noruda'nın yönetmeni Yōjirō Arai ise filmin karakter tasarımlarından sorumlu olacak. Morimi'nin "Yojouhan Shinwa Taikei" ve "Yoru wa Mijikashi Arukeyo Otome" romanlarının animeye uyarlanmasında görev Makoto Ueda, bu kez de bu filmin senaryosu için kolları sıvayacak. Umitarō Abe de filmin müziklerini üstleni yor.

Kaynak: ANN

Çeviri: jailbird707

Yorumlar (0)