PLANETDP // HABERLER // Owen Wilson, Disney+ Dizisi Loki’nin Kadrosunda

ComingSoon’un haberine göre Oscar adaylığı bulunan aktör Owen Wilson, (The Royal Tenenbaums, Wedding CrashersDisney+ dizisi Loki’nin kadrosuna büyük bir rolle katıldı. Wilson’un canlandıracağı karakterin kimliği ve detaylarıysa şimdilik gizli tutuluyor.

Dizinin kadrosunda Wilson’ın yanı sıra ikonik karakteriyle Tom Hiddleston ve Sophia Di Martino (Yesterday, Flowers, Into The Badlands) da bulunmakta.

Kevin Feige bir açıklamasında Loki dizisinin Marvel’ın çok beklenen devam filmi Doctor Strange in the Multiverse of Madness ile bağlantılı olacağını söylemişti. Hiddleston’un filmde yer alıp almayacağıyla ilgili bir bilgi verilmedi.

Loki’nin senaryosunu Rick and Morty’den tanınan Michael Waldron yazıyor ve yönetmen koltuğundaysa Kate Herron bulunmakta. Hiddleston, Loki'nin Tesseract’ı sıkıntı çıkarmak için bolca kullanacağını söylemişti. Söylenenlere göre, izleyiciler Loki’yi zamanda yolculuk edip çeşitli tarihi olaylarda iz bırakırken görecek. Ayrıca, dizinin Marvel evreninin geneline de etki edeceği söyleniyor. 

Loki, 2021 ilkbaharında Disney+’ta yayımlanacak.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)