PLANETDP // HABERLER // Noah Mills, The Falcon and the Winter Soldier’ın Kadrosunda

Comingsoon’un haberine göre, Noah Mills (The Enemy Within, The Brave, 2 Broke Girls) Disney+’ın The Falcon and The Winter Soldier dizisinin kadrosuna katıldı. Mills’in hangi rolde karşımıza çıkacağıysa henüz açıklanmadı.

Mills’in katıldığı kadroda ayrıca Sam Wilson ve Bucky Barnes rolleriyle yeniden karşımıza çıkacak olan Anthony Mackie (Point Blank) ve Sebastian Stan (I, Tonya) de yer alıyor. Dahası, yine Helmut Zemo ve Sharon Carter olarak rollerine dönecek olan Daniel Bruhl ve Emily VanCamp de bulunmakta. İki karakteri de 2016’da çıkan Captain America: Civil War filminden beri görmemiştik.

D23 Expo 2019’daki Marvel Studios panelinde Wyatt Russell’ın (Lodge 49, Black Mirror) seriye Marvel çizgi romanlarından U.S. Ajanı olarak katıldığı açıklanmıştı. Miki Ishikawa (The Terror: Infamy) ve Desmond Chiam (Now Apocalypse) de dizinin kadrosuna katılmıştı.

John Wick’in yaratıcısı Derek Kolstad da Falcon and the Winter Soldier’ın senarist kadrosuna katılmıştı. Henüz detaylar belli olmasa da olaylar Avengers: Endgame’den sonra geçecek gibi duruyor. Kari Skogland dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

The Falcon and the Winter Soldier sadece altı bölüm sürecek olabilir fakat Marvel sinema evreniyle bağlantılı olacak. Baş yapımcılığını Malcolm Spellman’in üstlendiği dizinin 2020’nin Ağustos ayında çıkması bekleniyor.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)