PLANETDP // HABERLER // Nicole Kidman, Karyn Kusama'nın yeni filmi Destroyer'da!

Birkaç ay önceki haberlere göre Nicole Kidman, Karyn Kusama'nın sıradaki suç filmi Destroyer'da oynamayı düşünüyordu. Görüşmeler iyi gitmiş olacak ki, Nicole Kidman filmde başrol olarak yer alacağını doğruladı.

Filmden ilk bahsedildiği zamanlarda konusu hakkında bir şeyler söylemek zordu ancak şimdi Karyn Kusama'nın bir diğer filmi The Inviation'da beraber çalışan Phil Hay ve Matt Manfredi tarafından yazılan senaryonun ne olduğunu biliyoruz.

Filmde Nicole Kidman, Los Angeles Polis Departmanında kariyerinin erken bir döneminde Kaliforniya çölünde tarikat benzeri bir çeteye girmek için gizli göreve gönderilen Dedektif Erin Bell'i canlandıracak. Trajedi ile biten davada yıllar sonra çetenin lideri yeniden ortaya çıkınca, Dedektif Erin Bell geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için hayatta kalan üyelerin izlerini sürüp onları yakalamak zorunda kalacaktır.

Kusama filmin çekimlerine yakında başlamayı istiyor. Nicole Kidman'ı Kasım ayında Yorgos Lanthimıs'un The Killing Of A Sacred Deer filminde izleyeceğiz.

Filmle ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Çeviri: rabiadelpueblo

Yorumlar (0)