PLANETDP // HABERLER // Nicholas Cage, Tiger King’i Konu Alacak Yeni Dizide Joe Exotic’i Canlandıracak

Tiger King’in yakaladığı bu büyük başarıyla birlikte,  Rob Lowe ve Kevin Bacon'ın da dahil olduğu birçok ünlü isim vahşi hayvan parkı sahibi Joe Schreibvogel, yani Joe Exotic rolünü kapabilmek için uğraştı ancak sadece biri başarılı oldu ve şimdi Nicholas Cage bir mini dizide Exotic’i canlandıracak.

Şimdilik yapım aşamasında olan dizi ile Dan Lagana ilgileniyor ve dizi Texas Monthly isimli yerel dergide Leif Reigstad tarafından yazılan ‘Joe Exotic: Deliren Bir Adamın Dünyasına Karanlık Bir Yolculuk’ isimli yazıya dayanacak. Her ne kadar Netflix’in Tiger King yapımının bu olayda büyük bir faydası olsa da Cage kesinlikle büyük bir isim. Bu proje, başta sekiz bölüm olarak planlanmış olsa da, kendisinin ilk televizyon projesi olacak.

Dizide Joe ile aslan ininde yaşayacak,Joe Exotic karakterini nasıl oluşturduğunu ve kendi yarattığı karaktere nasıl yenildiğini göreceğiz. Bu proje, Kate McKinnon’ın yapımcısı olduğu ve Joe’nun hayvan hakları savunucusu düşmanı Carole Baskin’i de yine kendisinin canlandıracağı yapımın ardından, Tiger King hakkında onaylanan en son proje.

Kaynak: Empire

Yorumlar (1)

Mion- 05/06/2020 01:05 Id:1048

oynamadığı bir ib... rolu kalmıştı