PLANETDP // HABERLER // Netflix, The Witcher Dizisinden Geralt'ın İlk Fotoğrafını Paylaştı

Netflix, gelecek adaptasyon dizisi The Witcher için gümüş saçlı Rivia'lı Geralt rolüne bürünmüş Henry Cavill'in ilk fotoğrafını paylaştı.

Cavill'in yer aldığı oyuncu kadrosunda Ciri rolünde 17 yaşındaki Freya Allan, Yennefer rolünde Anya Chalotra, Kraliçe Calanthe rolünde Jodhi May, Fringilla rolünde Mimi Ndiweni, Therica Wilson-Read rolünde Sabrina, prenses Renfri rolünde Millie Brady, Mousesack rolünde Adam Levy, Kral Eist rolünde Björn Hlynur Haraldsson ve Tissaia rolünde MyAnna bulunuyor.

The Witcher, kader ve ailenin epik hikayesidir. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt (Cavill), insanların genellikle hayvanlardan daha aşağılık olduğu bir dünyada kendisine yer bulmakta zorlanmaktadır. Fakat kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırrı olan genç bir prensesle buluşturur. Üçlü gitgide dengesizleşen Kıta'yı beraber idare etmenin bir yolunu bulmak zorundadır. 

Sapkowski yaratıcı danışman olarak hizmet verecek. Baş yapımıclığı ise Sean Daniel, Jason Brown, Kathy Lingg, Tomek Baginski ve Jarek Sawko üstlenecek.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)