PLANETDP // HABERLER // Netflix Orijinali The Innocents'in Fragmanı Yayınlandı

Netflix, yeni doğaüstü genç dizisi The Innocents'in yeni fragmanını yayınladı.

June McDaniel anne tarafının şekil değiştiren soyundan geldiğini öğrendiğinde hayatında büyük bir değişim yaşanır. June, annesi ve şekil değiştiren özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir yolculuğa çıkma kararı alır. Fakat bu kararın sonucunda yaşadığı her şeyde yanı başında olan sevgilisi Harry ile beraber kalabilmek için mücadele etmesi gerekecektir. Peki atıldığı bu yolculukta kimlere güvenebilecektir? Unutmayın ki The Innocents dünyasında gördüğünüz şey aslında gördüğünüz şey değildir.

Dizinin oyuncu kadrosunda June rolünde Sorcha Groundsell (Clique, Iona, Sleeping Lions), Harry rolünde Percelle Ascott (Wizard vs. Aliens) ve Halvorson rolünde Guy Pearce (L.A. Confidential, Memento, The King’s Speech) yer alıyor.

The Innocents, İngiltere'ye bağlı olan New Pictures tarafından çekildi. Hania Elkington ve Simon Duric'in yarattığı dizinin yapımcılığını Chris Croucher üstlendi. Farren Blackburn ise baş yapımcılıkla kalmayıp dizinin 6. ve 8. bölümlerinin yönetmenliğini yaptı.

The Innocents, 24 Ağustos'ta gösterime girecek.

 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)