PLANETDP // HABERLER // Netflix, Gypsy'ye İptal Damgası Vurdu

Görünüşe göre hiçbir Netflix serisi güvende değil. Birinci sezonun ardından Naomi Watts ve Fifty Shades of Grey yönetmeni Sam Taylor-Johnson'ın Gypsy dizisi resmi olarak kaldırıldı.

Netflix cuma günü bedensel terapi, gerilim dizisinin ikinci bir sezon için geri dönmeyeceğini doğruladı. On bölümlük dizide Jean Halloway'i Watts canlandırdı. Jean renkli bir hayat süren, hastalarının hayatlarındaki insanlarla yakın ve yasadışı ilişkilere girmeye başlayan Manhattan'lı bir terapisttir. 

Gypsy'de ayrıca Jean'in kocası Michael Halloway rolünde Billy Crudup, Sydney rolünde Kingsman yıldızı Sophie Cookson ve Jean'in hastaları Allison ve Sam rolünde ise Murder on the Orient Express oyuncusu Lucy Boynton ve Nocturnal Animals kadrosundan Karl Glusman oynadı.

Netflix'in sevilen dizileri The Get Down, Girlboss ve Sense8 gibi Gypsy de iptal edilen dizilere katıldı. Gerçi Sense8 en azından 2018 finaliyle kapanış yapma fırsatı buldu. Şu an Gypsy'nin tüm bölümlerini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Sizce Gypsy ikinci bir sezonu hak ediyor muydu?

Kaynak: screencrush.com

Yorumlar (1)

pckolog- 08/13/2017 01:08

Gypsy iyi başlamıştı ama sezon finaline doğru epey dağılmış, mantıksal tutarsızlıklar da yaratmıştı. Bu saatten sonra her şeyi düzgünce toparlayabilmelerine imkân tanımıyordum. O sebeple üzülmedim.