PLANETDP // HABERLER // Netflix, Frontier'e Üçüncü Sezon Onayı Verdi

Netflix, Frontier'ın 3. sezonuna onay verdi. Jason Momoa (Game of Thrones, Justice League, Aquaman), 2018'de yayımlanacak ve altı bölümden oluşacak sezon ile ekranlara geri dönecek.

Dizinin kadrosu Jason Momoa (Game of Thrones), Landon Liboiron (Hemlock Grove), Alun Armstrong (New Tricks, Braveheart), Zoe Boyle (Downton Abbey, Sons of Anarchy), Jessica Matten (A Red Girl’s Reasoning), Allan Hawco (Republic of Doyle) ve Katie McGrath (King Arthur: Legend of the Sword) gibi isimlerden oluşuyor.

Momoa, kürk ticaretine engel olmak için mücadele veren Declan Sharp isimli yarı İrlandalı yarı Kızılderili bir kanun kaçağını canlandırıyor.

Dizi Kanada'da Discovery Canada kanalında, dünya çapında ise Netflix'te yayımlanıyor.

FrontierRob ve Peter Blackie tarafından yaratıldı. Yapımcılığını ise Discovery Canada ortaklığıyla Take The Shot Productions ve ASAP Entertainment yaptı. Discovery adına baş yapımcılığı Edwina Follows üstleniyor. Take The Shot Productions'ın baş yapımcılığını Alex Patrick, John Vatcher, Rob Blackie, Peter Blackie, Sherry White, Allan Hawco, Perry Chafe ve Michael Levine üstleniyor. ASAP Entertainment'ın baş yapımcılığını da Brad Peyton ve Jeff Fierson üstleniyor.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (1)

Putte- 12/16/2017 08:12

Güzel dizidir bu . İzliyorum tavsiye olunur.