PLANETDP // HABERLER // Monster Hunter Filminin Çıkış Tarihi Açıklandı

Sony Pictures, yönetmen Paul W. S. Anderson'un Monster Hunter isimli gelecek video oyunu adaptasyonunun çıkış tarihini açıkladı. Milla Jovovich (Resident Evil serisi, Hellboy) ve Tony Jaa'nın rol aldığı film, 4 Eylül 2020 tarihinde vizyona girecek.

Monster Hunter filminin yapımcılığını Impact Pictures'tan Paul W. S. Anderson ile Jeremy Bolt, Constantin Film'den ise Robert Kulzer ile Martin Moszkowicz üstleniyor. VFX'in başında bulunan Dennis Berardi de yapımcı olarak hizmet veriyor. Monster Hunter'ın senaryosunu aynı zamanda yönetmenliğini yapan Paul W.S. Anderson kaleme aldı. 

Monster Hunter, oyuncuların ve arkadaşlarının canlı bir ekosistemdeki destansı yaratıkları alt etmek için beraber çalıştıkları aksiyon rol yapma oyunlarından oluşan bir seridir. İlk Monster Hunter oyunu çıkışını 2004 yılında yaptığından beri seri sağlam bir hayran kitlesi elde etti ve Monster Hunter: World ile beraber dünya çapında ses getirdi. Serinin en güncel oyunu olan Monster Hunter: World dünya çapında 10 milyon ürün sevk etti ve 20 Ağustos 2018 itibariyle serinin giderek artan satışları 49 milyon ürünü aştı.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

zaferozencozkan- 02/11/2019 11:02 Id:641

bence milla yerine daha genç biri oynamalıydı tamam zombilerle tecrübesi var anladık yüzünde hep aynı ifade var hiç duygu yok sürekli asma merdivende yürürgibi bakıyor sanki aşağıya bakarsa düşecek gibi oynamasın artık bıraksın bu işleri r.e. serisinde de biri ablamızı vuruyor yönetmen söyleyene kadar yaraya tepki yok belki gerçekte öyle olur anlaşılır bir durum ama aynı zamanda bilinç kapanır mila abla sen o işi bırak cansız manken seçmelerine katıl vahe amca seçmelere başlar yakında....