PLANETDP // HABERLER // Mission: Impossible 6'da Julia Geri Geliyor

Mission: Impossible 6 için geri dönen tek tanıdık yüz Tom Cruise'un Ethan Hunt'ı olmayacak. Michelle Monaghan'ın Julia'sı, Hunt'ın karısı ve üçüncü filmden bir Mission: Impossible imkansız dayanak noktası Ghost Protocol'ün sonuna kadar seriye geri dönüyor.

Yönetmen Christopher McQuarrie gayet sıradan bir şekilde bu kadarını öğleden sonra, yapım Yeni Zellanda'da devam ederken birçok karakter portresi paylaşmak için kullandığı, Instagram hesabında açığa vurdu.

Birkaç ay önce McQuarrie, Mission: Impossible 6'da seriye bir iki beklenmedik geri dönüşün olacağını çıtlatmıştı, bu da birçok insanı Julia'nın geri dönüp dönmeyeceğiyle ilgili kafa yormaya itmişti. McQuarrie, Yeni Mission'ın daha çok Hunt'ın karakterini; onu neyin harekete geçirdiğini, neden yaptığı şeyleri yaptığını, geçmişindeki insanlar hakkında ne hissettiğini ve niçin tüm bu uzun binalara tırmanmayı seçtiğini keşfedeceğini söyledi. Yani Rogue Nation'da ismi geçmeden rol alan Monaghan'ın hikayeye şimdi dönmesi oldukça mantıklı.

Ethan Hunt ve Julia'nın ilişkisi klasik bir şekilde sona ermişti; Julia'nın kaçırılmasından sonra Ethan güvenliği için ayrılmaları gerektiği konusunda ısrar etmişti. Ardından Julia'nın ölümü taklit edilmişti ve bunu sadece Ethan ve IMF ajanı William Brandt (Jeremy Renner) biliyordu, bu yüzden geri kalanlar için geri dönüşü büyük ihtimalle sürpriz olacak.

Mission: Impossible 6 şu an çekim aşamasında ve kadrosunda Angela Bassett, Henry Cavill, Ving Rhames, Alec Baldwin, Rebecca Ferguson ve Vanessa Kirby'yi de bulunduruyor. Filmin 27 Temmuz 2018'de sinemalara gelmesi bekleniyor.

Kaynak: screncrush.com

Yorumlar (1)

Putte- 06/15/2017 12:06

Julia'nın dönecek olması hoş tabi. Ancak bu seri bir James Bond kadar uzatılmaya dayanabilir mi? İşte ondan emin değilim.