PLANETDP // HABERLER // Michelle Rodriguez'den Seriyi Terk Etme Tehdidi Geldi

Michelle Rodriguez, Fast and Furious serisinde Letty Ortiz'i oynuyor. En başından beri film serisinin bir parçası ama eğer birşeyler değişmezse öyle olmaya devam etmeyebilir. Rodriguez bugün eğer serinin kadınlarına sevgi göstermezlerse Fast and Furious 9'da yer almayabileceğini iddia ettiği bir Instagram paylaşımında bulundu.

Paylaşımına "F8 bugün dijital olarak çıktı. Umarım bir sonrakinde serinin kadınlarına biraz daha sevgi gösterme kararı alırlar. Ya da sevilen bir seriye veda etmek zorunda kalabilirim. İyi bir sürüş oldu, hayranların ve stüdyonun yıllarca sunduğu fırsatlar için minnettarım. Sevgiyle kalın." sözlerini ekledi.

Paylaşımını aşağıda inceleyebilirsiniz. Hayranlarsa yorumlardan sevgilerini iletmeye ve Fast and Furious 9 için geri dönmesini istemeye başladı.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michelle Rodriguez (@mrodofficial) on

Geçmiş filmlerin yıldızı Vin Diesel, rahmetli Paul Walker ve ayrıca Jordana Brewster. Brewster son filmde görünmedi ama Dom'un kız kardeşi rolüyle esaslardan biri konumunda.

Rodriguez yakın zamanda EW'ya "Dom Toretto'nun kız kardeşini oynayan Jordana ile 16 senedir film yapıyorum ve onunla aramda geçen replikleri bir elimin parmaklarıyla sayabilirim. Bunun acınası ve yaratıcılıktan yoksun olduğunu düşünüyorum." dedi.

Hikaye genellikle erkek karakterlere yoğunlaşsa da Fast and Furious serisi Gal Gadot, Helen Mirren, Charlize Theron ve Elsa Pataky gibi kadın yıldızları da gördü. Yakın zamanda Dwayne Johnson ve Jason Statham'ın oynadığı bir devam filmi planlandığı ve Charlize Theron'un da bunun bir parçası olabileceği haberi rapor edildi. Ayrıca Fast and Furious 9 ve Fast and Furious 10'un yapım aşamasında oldukları da onaylandı.

Fast and Furious serisinin kadın karakterlerini açması gerektiğini düşünüyor musunuz? Fast and Furious 9 kastına katılmasını görmek istediğiniz belli biri var mı? Fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Kaynak: Comingsoon

Yorumlar (6)

ehl-i karye- 07/03/2017 11:07 Id:73

Seriden ayrılması isabet olur.

Yusuf Ugur- 07/05/2017 12:07 Id:74

kadınlara gereken desteği veriyorlar, karakterler de yeteri kadar yer alıyor bence abartmaya gerek yok, zaten hikaye de kadın başroller üzerine kurulu değil. Bu hollywooddaki feminizm furyası sıktı artık.

baskentliyimben- 07/27/2017 12:07 Id:100

kadın oyuncuların repliklerinin az olduğu konusunda yine bir oyuncu yorum yapmıştı ismini şuan hatırlayamadım ama merak edip filmi izlediğimde kdın haklımymış:)

svebo- 04/04/2018 11:04 Id:451

Sen sus gözlerin konuşsun!

svebo- 04/04/2018 11:04 Id:452

Filmin ilk bölümünden beri altyapısı Araba tutkunluğu /çılgınlığı ve korkususuzluk/cesurluk üzerine kurulu bir filmde kadınlar genelde çerez ve süs gibi kullanıldı desek yalan olur. Yer yer çok başarılı hatta bölümü kadınların sürüklediği Sen sus gözlerin konuşsun!

fotifoti- 01/02/2019 06:01 Id:629

Diyor ki; bana diyor az diyor para diyor :)