PLANETDP // HABERLER // Matthew Vaughn'dan, Kick-Ass Serisi ve Yeni Kingsman Filmleriyle İlgili Haberler Var

Matthew Vaughn, Empire Magazine ile yaptığı röportajda Mark Millar'a ait bazı evrenlerle ilgili büyük planları olduğunu açıkladı.

Vaughn dergiye Kick-Ass serisini yeniden başlatma planları üzerinde çoktan çalışılmaya başlandığını ve ayrıca solo Hit-Girl filminin de yapım aşamasında olduğunu açıkladı. Yeni Kick-Ass filminin ilk iki filmin izinden gidip Dave Lizewski'ye mi yoksa yeni karakter Patience Lee'ye mi odaklanacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca solo Hit-Girl filminin karakterin gençliğini mi yoksa büyümüş halini mi ele alacağı da bilinmemekte. Fakat yönetmen "İpucu için Mark Millar'ın çizgi romanla ne yaptığına bakın." yorumunda bulunarak tüyo verdi.

Kingsman'e gelince ise Vaughn seriyi genişletmeyi planlıyor. Planları arasında ana seriye dahil olacak üçüncü bir film ve Kingsman ile ilgili 20. asrın başlarında geçecek Kingsman: The Great Name isimli bir spin-off bulunuyor. Ek olarak, hiçbir detay verilmemiş olsa bile sekiz bölümlük bir Kingsman televizyon dizisinin de planlar arasında olduğu ortaya çıktı. Bir diğer spin-off filmi ise ikinci filmde gördüğümüz Amerikan ajanları Channing Tatum, Jeff Bridges ve Halle Berry'nin karakterlerini merkeze alacak Statesman filmi.

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (1)

onüçüncüjedi- 06/12/2018 11:06

Kick-Ass ilk film muhteşem, ikinci film ise o kadar oyuncuya rağmen çok vasat bir filmdi, umarım ilk filmdeki etkiyi tekrar verebilir yeni film ve filmler.