PLANETDP // HABERLER // Matthew McConaughey, Harvey Dent Olarak The Batman’de

Oscar ödüllü oyuncu, Matt Reeves’in The Batman filminde Gotham City Bölge Savcısı Harvey Dent rolü için düşünülen isimler arasında.

DC çizgi romanlarında, bir mahkeme sırasında çete lideri Sal Maroni’nin yüzüne asit atmasıyla Dent’in yüzü yanıyor, bu yara onu delirtiyor ve tüm kararlarını uğurlu parasıyla yazı tura atarak veren kötü karakter Two-Face oluyor. Duyulanlara göre, Dent, The Batman’de yer alacak ve planlanan devam filminde Two-Face olacak.

49 yaşındaki McConaughey, Dent’i oynaması düşünülen tek kişi değil, rol için John David Washington da düşünülüyor.

The Batman 2021’de vizyona girecek ve Robert Pattinson Kara Şövalye olarak yer alacak.

Kaynak: Dailymail

Yorumlar (2)

Putte- 11/08/2019 03:11 Id:845

Robert Pattinson Kara Şövalye yi nasıl oynayacak bakalım. Pek umutlu değilim bundan.

Fullmetall- 11/10/2019 07:11 Id:847

Umarım ikiside söylentidir. :D Matthew McConaughey Rolünün hakkını veren birisi ama Harvey Dent olmaya pek uygun değil. Savcı rolünü güzel oynar ama iki yüzlü rolü bence yakışmaz. Birde devam filmi var. :D Dc yine bunda da bocalıcak altından kalkamıcak. Oyuncular iyi güzel ama piyasa da ismi olan oyuncular. Yazar yönetmen kadrosu hiç iyi değil. Kadroda ki tek düzgün isim Michael E. Uslan. Matt Reeves için Oskar ödüllü demişsiniz ama bu artık bir şey ifade etmiyor, zira bu günümüzde üniversite okumak yada ingilizce bilmek gibi bir şey oldu herkes alıyor oskarı. Adamın dizi dışında tecrubesi çok az ve çizgi roman filmi çekmemiş. Ne denli hakim bu dünyaya önemli olan o. Birde hem yapımcı hem yazar hem yönetmen kadrosunda adı var. Herkesin dikkatti Robert Pattinson da açıkçası ama yönetmen yapımcı yazar kadrosuna da bakılmalı. İsmi olan oyunculardan ziyade tecrubeli yönetmen ve yazar lazım ve açıkçası bunu karşılıcak isimde kadroda henüz yok diye düşünüyorum. Tabi ben dc fan ı değilim bu filme bakış açım Batman filmi olması vs çizgi romandan uyarlanacak olması. :D