PLANETDP // HABERLER // Martin Freeman'ın Yeni Filmi Cargo'dan İlk Fragman Yayınladı

Netflix, kıyamet sonrasını konu alan yeni duygu yüklü gerilim filmi Cargo'nun fragmanını yayınladı. Filmde Martin Freeman (Black Panther, Sherlock) ne pahasına olursa olsun çocuğunu kurtarmaya çalışan bir babayı canlandırıyor.

Şiddetli bir salgının ardından Avustralya'nın kırsal bölgesinde yolda kalmış ve hastalığa yakalanmış bir baba olan Andy (Freeman) çaresiz bir şekilde bebeğine yeni bir yuva aramaktadır. Amacı kızını kendi değişen doğasından korumaktır. Fragman, Andy ile çocuğunun hayatta kalmak için mücadele ettiği korkunç yeni dünyaya bir bakış sunuyor. Ayrıca ölüler tarafından ele geçirilmiş bir dünyada neden insan kaldığımızı ve hangi sebeplerden umuda sarıldığımızı inceliyor.

Filmin kadrosunda Natasha Wanganeen (Freedom) ve David Gulpilil (Australia) de yer alıyor. Cargo'nun senaryosu Yolanda Ramke tarafından yazıldı. Filmin yönetmenliğini de Ben Howling'le beraber Ramke üstlendi. Film aynı şekilde Howling ve Ramke tarafından yönetilen 2013 yapımı popüler kısa filmden esinlendi.

Cargo, 18 Mayıs 2018'de Netflix'te gösterime girecek.

 

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)