PLANETDP // HABERLER // Maisie Williams, Game of Thrones'un Nisan Ayında Döneceğini Söyledi

HBO dizisi Game of Thrones'ta Arya'yı canlandıran Maisie Williams dizinin sekizinci sezonunun dönüşüyle ilgili konuştu. Dizi geçen yaz yedinci sezonunu sürpriz sahneler ile sonlandırdı. Üstelik hayranlara son bölümler için 2019 yılını beklemeleri gerektiği söylendi. Gelecek Early Man filmindeki rolü için Metro'ya röportaj veren Maisie Williams, sekizinci sezonun gösterim tarihi üzerinde de durdu.

Williams röportajında “Çekimleri Aralık ayında sonlandırıp ilk bölümü de Nisan (2019) ayında yayınlayacağız. Bu devasa bölümler için dört aylık bir süreç anlamına geliyor. Son düzenlemelere girecek oldukça fazla materyal var. Böyle bir sezonu aceleye getirmek hiç iyi olmaz. Son sezonu imkanlarımız dahilinde olabildiğinin en iyisi yapmayı izleyicilerimize ve hayranlarımıza borçluyuz.” dedi.

Ayrıca Arya'nın sonuyla ilgili dileklerini de paylaştı: “Her zaman huzura ermesini istediğimi söyledim. Hikâyesi boyunca devam etmesini sağlayan her şey oldukça acı, sapkın ve agresif. Arya'nın yeniden gerçek benliğini bulmasını ve yolculuğu boyunca kendisine eşlik eden öfke ve intikamı bırakmasını çok isterim. Mutlu olmasını çok isterim.”

Kaynak: ComingSoon

Yorumlar (0)