PLANETDP // HABERLER // Maika Monroe, The Widow'a Dahil Oluyor

Maika Monroe, Oscar ödüllü yönetmen Neil Jordan'ın gelecek gerilim filmi The Widow'da Isabelle Huppert ve Chloe Grace Moretz'e katılacak. Duyuru Sidney Kimmel Entertainment başkanı John Penotti tarafından yapıldı.

Şu an yapım aşamasına geçmemiş olan The Widow'u, Ray Wright (The Craziest)'ın yazdığı senaryodan, Jordan (The Crying Game) yönetecek. New York'ta geçen gerilim filmi Frances (Moretz) adında genç bir kadını konu alır. Frances, Greta (Huppert) adında kendisinden büyük dul bir kadınla beklenilmeyen bir arkadaşlık kurar ve kısa süre içinde Greta'nın kötü niyeti su yüzüne çıkar. Monroe ise Frances'in sezgili oda arkadaşı ve en iyi arkadaşı Erica'yı canlandıracak.

Projenin yapımını Sydney Kimmel Entertainment, Lawrence Bender (Hacksaw Ridge, Pulp Fiction), James Flynn (P.S. I Love You) ve Karen Richards (Penny Dreadful) üstleniyor. Sierra/Affinity filmin yabancı satışlarını temsil edecek. CAA ve WME Global da filmi yurtiçinde temsil edecek.

Maika Monroe'nin en yeni başarıları bağımsız korku filmi It Follows ve Twentieth Century Fox'un uluslararası gişe rekortmeni Independence Day: Resurgence'tan oluşuyor.

Kaynak: comingsoon.net

Yorumlar (0)