PLANETDP // HABERLER // Luc Besson'ın Yeni Filmi Anna'dan İlk Resim Yayımlandı

Yönetmen Luc Besson, yeni oyuncu Sasha Luss'ın başrolde yer aldığı Anna'dan ilk fotoğrafı paylaştı. Aksiyon filminin kadrosunda Luss ile beraber Oscar ödüllü oyuncu Helen Mirren (The Fate of the Furious), Luke Evans (Professor Marston and the Wonder Women) ve Cillian Murphy (Dunkirk) yer almakta. Lionsgate ile Besson'un EuropaCorp'u filmin yapımcılığını paylaşıyor.

Anna, 30 milyon dolarlık bütçe sınırında, İngilizce dilinde bir aksiyon gerilim filmi olacak. Orijinal bir fikre dayanan ve Besson tarafından yazılan film önümüzdeki ay çekimlere başlayacak.

Lionsgate MPG başkanı Patrick Wachsberger "Sağlam bir kadroya sahip heyecanlı, başka bir aksiyon dolu filmde Luc ve onun EuropaCorp takımıyla yeniden birlik olduğumuz için mutluyuz." derken, yatırımlar ve ortak prodüksiyonlar başkanı Jason Constantine “Luc eskiden beri süregelen ilişkimizi uzatmaktan gurur duyduğumuz öngörülü bir film yapımcısı." diye de ekledi.

Bu yaz döneminin büyük bütçeli filmi Valerian'ın hayal kırıklığı yaşatan sonuçlarından sonra EuropaCorp; Taken, Lucy, The Professional ve The Fifth Element benzeri aksiyon gerilimler ve bilimkurgu filmlerinin yapımına odaklanmaya ve sayılarını da azaltmaya karar verdi. Besson bundan sonra her filme daha fazla vakit ayırabilecek. Projeler her film başına 25 milyon dolarla 35 milyon dolar arası bir bütçeye sahip olacak.

Anna fotoğrafı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: COMINGSOON

Yorumlar (2)

Acımasızsu- 11/08/2017 09:11

Seksi

Putte- 11/09/2017 10:11

25Mio $ - 35Mio $ arası bütçe az. Bütçesini fena budamışlar. Bu bağlamda yazık olmuş. Umarım bu filmde daha başarılı olur ve bütçesi yükselir. Valerianın devamını görmek istiyorum açıkçası