PLANETDP // HABERLER // Lord of the Rings'in İkinci Sezonu Onaylandı

Amazon'un Lord of the Rings dizisinin ikinci sezonu daha ilk sezon yayınlanmadan onaylandı.

J. R. R. Tolkien'in 2000'lerde başarılı bir şekilde beyaz perdeye uyarlanan kitap serisinden esinlenen Amazon dizisi, an itibariyle Yeni Zelanda'da pre prodüksiyon aşamasını geçmiş bulunuyor. Bu haberle beraber dizinin yazarları ikinci sezonunun hikayesini kaleme almak için yeniden toplanıyor.

Dizinin konusuyla ilgili pek açıklama yapılmasa da bilindiği kadarıyla Game of Thrones'taki Benjen Stark rolüyle tanınan Joseph Mawle, Oren isimli kötü adamı canlandıracak. Will Poulter da Beldar isimli genç bir kahramanı canlandıracak. Markella Kavenagh ise Tyra isimli bir karakteri canlandıracak. Dizi, The Fellowship of the Ring'teki olayların öncesini ele alacak.

Böyle bir haberin çıkışı yeni diziyi sabırsızlıkla bekleyen hayranlar için iyi olsa da beklenmedik değildi. Amazon, 2017 yılında Lord of the Rings dizisiyle ilgili planlarını ilk kez açıkladığında dizinin birkaç sezondan oluşacağını duyurmuştu.

Kaynak: Tvline

Yorumlar (3)

Putte- 11/20/2019 10:11 Id:855

Akıllıca bir karar böyle bir hikayeye yatırım yapmak. Son yıllarda fantezi tarzı yapımlar ciddi bir izleyici kmitlesine sahip ve dolayısıyla sağlam cirolarda getiriyorlar. Bir GoT olabilecek mi onu merak ediyorum. Türü sevenelrden değilim ama GoT u beğenerek izlemiştim. Bunda senaryonun etkisi büyüktü. Entrikalar ne olacağının belirsizliği herkesin ölebileceği bir diziydi. Senaryo sağlam olursa aynı etkiyi yaratabilir diye düşünüyorum. Merkla bekliyoruz.

arminius- 11/20/2019 11:11 Id:856

GoT olabilecek mi? diye sormuş arkadaş.Bu evreni kapsamı açısından rakip olabilecek bir eser yok.Asıl GoT bunun tırnağı olamaz.

Putte- 11/25/2019 07:11 Id:859

Oynasın bakalım hele, ben göreceği ilgi ve rating açısından söyledim. fantezi türünü sevenelrden değilim. GoT kadar ilgi çeker mi görürüz birlikte. İnşallah haklı çıkarsın @arminus