PLANETDP // HABERLER // Lizzy Caplan, Gambit Kadrosuna Katılıyor

Variety'nin haberine göre oyuncu Lizzy Caplan (Masters of Sex) uzun zamandır gelişim aşamasında olan Gambit'in kadrosuna katılmaya hazırlanıyor. Caplan filmde New Orleans Suikastçiler Klanı'nın liderinin kızı ve Remy LeBeau'nun ilk aşkı olan Bella Donna Boudreaux'u canlandıracak. Proje defalarca ertelenmeden önce Bella rolüne Lea Seydoux (Blue Is the Warmest Color, Spectre) atanmıştı.

Yakın zamanda Pirates of the Caribbean yönetmeni Gore Verbinski'nin Gambit için düşünüldüğü bildirilmişti. Filmde New Orleans'lı mutantı Magic Mike'tan Channing Tatum canlandıracak. Gambit 14 Şubat 2019'da gösterime girecek.

Gambit, 1990 yılında Chris Claremont ve Jim Lee tarafından yaratıldı. Doğma büyüme New Orleans'lı olan mutant kinetik enerjiyi kullanmasını sağlayan yetenekleri ve hırsızlığa eğilimiyle çabucak hayranların favorisi haline geldi. Karakterin sinema ekranlarında göründüğü tek sahne (Adının X2'de geçmesi haricinde) X-Men Origins: Wolverine'deydi ve Taylor Kitsch tarafından canlandırılmıştı.

Filmle ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak: COMINGSOON

Yorumlar (1)

Putte- 12/03/2017 02:12

Masters of Sex de ki rolüyle göz doldurmuştu.