PLANETDP // HABERLER // Live-Action Perfect World Filmi 5 Ekim'de Vizyona Girecek

Kodansha'nın Kiss dergisi Pazartesi günü Rie Aruga'nın Perfect World mangasını temel alan live-action filmin Japonya'da 5 Ekim 2018'de vizyona gireceğini duyurdu.

Itsuki Ayukawa'yı Sandaime J Soul Brothers ve Exile üyesi olan Takanori Iwata (Live-action Crows Explode filmi.) canlandırırken Tsugumi Kawana'yı Hana Sugisaki (Live-action Blade of the Immortal filmi.) canlandıracak. Keiko Kanome (Time Slip Megane, Chibi Maruko-chan)'nin senaryosunu yazdığı filmi Kenji Shibayama (Nagareboshi ga Kienai Uchi ni, Kimi no Suki na Uta) yönetiyor.

Manga bir iç tasarım şirketinde çalışan 26 yaşındaki Tsugumi Kawana'nın etrafında gelişiyor. Tsugumi bir inşaat firmasının çalışanlarının dahil olduğu tanışma etkinliğine katılır ve beklenmedik bir şekilde liseden eski sevgilisi olan Itsuki Ayukawa'yla karşılaşır. Tsugumi, Ayukawa ile geçirdiği zamanları hala severek anar. Fakat Ayukawa'nın artık hayatını bir tekerlekli sandalyede geçirdiğini öğrenince başlarda aralarındaki romantizmi yeniden canlandırmanın imkansız olacağını düşünür.

Aruga mangasını Kiss dergisinde Şubat 2015'te yayımlamaya başladı. Kodansha manganın altıncı derlenmiş sayısını 13 Eylül'de piyasaya sürdü.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)