PLANETDP // HABERLER // Live-Action Misumisō Filminin Fragmanı Yayınlandı

Rensuke Oshikiri'nin Misumisō korku mangasını temel alan live-action film adaptasyonunun kısa fragmanı yayınlandı. Video Takako Tate'nin seslendirdiği "Michinori" (Mesafe) isimli şarkıyı ve ek kadro üyelerini açığa çıkardı.

 

Hiroya Shimizu, Haruka'yı gizlice destekleyen sınıf arkadaşı Mitsuru Aiba'yı canlandırıyor. Filmin kadrosunda Rinka Ōtani, Rena Ōtsuka, Seina Nakata, Ayaka Konno, Arisa Sakura, Kenshin Endō, Kazuki Ōtomo, Masato Endō, Aki Morita, Masahiro Toda, Reiko Kataoka ve Minori Terada henüz açıklanmamış roller ile yer alıyor.

Anna Yamada ise baş rol olarak Haruka Nozaki'yi canlandırıyor.

Filmi, Miako Tadano'nun kaleme aldığı senaryodan, Eisuke Naitō (live-action Lychee Light Club.) yönetiyor. Film Japonya'da 7 Nisan tarihinde vizyona girecek.

Manga, babasının işi sebebiyle Tokyo'daki okulundan taşrada bir okula transfer olmak durumunda kalan Haruka Nozaki isimli genç bir ortaokul öğrencisinin etrafında gelişiyor. Haruka yabancı olarak anında şiddetli bir zorbalıkla karşı karşıya kalır. Kardeşi ve ailesinin geri kalanı için sıkıntı yaratmak istemediğinden mezun olana kadar zorbalığı görmezden gelmeye karar verir. Fakat zorbalık kızıştığında anne ve babası yangında ölür, kardeşi de ciddi yanıklarla kurtulur. Çok geçmeden Haruka intikamını planlar.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)