PLANETDP // HABERLER // Live-Action Missions of Love'ın Fragmanı Yayınlandı

Cumartesi günü, Ema Toyama'nın Missions of Love (Watashi ni xx Shinasai!) isimli romantik komedi mangasından esinlenen live-action projenin fragmanı yayınlamaya başladı. Video Polkadot Stingray'in "Ichidaiji (xx ver.)." isimli şarkısını da içeriyor.

 

Dört bölümlük dizi MBS'de 25 Mart'ta, TBS'de ise 27 Mart'ta gösterime girecek. Film de Japon sinemalarında 23 Haziran'da vizyona girecek. Filmin ve dizinin yönetmenliğini Tōru Yamamoto yapıyor.

Mangayı Kuzey Amerika'da yayımlayan Kodansha Comics'e göre konu özeti;

Cep telefonundan yazarlık yapan Yukina Himuro hayranlarının aşk hikâyesi taleplerini yerine getirebilmek için önce kendisinin ilk elden romantizmi tecrübe etmesi gerektiğine karar verir. Fakat soğukluğuyla nam salmışken erkek arkadaş rolünü üstlenmek isteyecek birini nasıl bulabilir ki? Tabii ki de okulun en popüler erkeğine şantaj yaparak!

Toyama, ödüllü mangasını 2009 yılında Kodansha'nın Nakayoshi dergisinde başlattı ve Haziran 2015 yılında sonlandırdı. Kodansha manga için toplamda 19 derli sayı yayımladı. Toyama, 2 Mart'ta Watashi ni xx Shinasai! Couple-hen (Missions of Love - Couple Arc) isimli yeni bir mangaya başladı.

Kaynak: ANN

Yorumlar (4)

Kanpuu- 04/04/2018 11:04 Id:453

Asya tipi romantizmin Jopon vesyonunda başta animeler olmak üzere gerek filmlerde gerek dizilerde genel olarak görüyoruz ki ilişki namına ilk hareketi başlatan kadın figürü çoğunlukta. İlk hareketi başlatması güzel bir şey ama başlattıktan sonra yine her türlü teşviğin de ondan gelmesi aslında toplumla bağdaşmayan bir ilişki türünün dizi film ve anime aracılığı ile toz pembece ve zevklice insanlara satıldığı ve seyirci kazanıldığı ve göz boyayarak, cezb ederek seyircide mutabakat ve süreklilik sağlandığı gün gibi ortada. Yani evet sırf fragmanı izleyerek bile diyebiliyorum ki "biz bundan çok gördük" ama yine de karşıt veya düşman değilim böyle yapımlara.

Kanpuu- 04/04/2018 11:04 Id:454

Bu arada oğlan da pek ç

Kanpuu- 04/04/2018 11:04 Id:455

çirkin

Kanpuu- 04/04/2018 11:04 Id:456

çirkin