PLANETDP // HABERLER // Live-Action Missions of Love Dizisinin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Cumartesi günü, Ema Toyama'nın Missions of Love (Watashi ni xx Shinasai!) isimli romantik komedi mangasından esinlenen live-action film ve televizyon dizisinin resmi internet sitesi 15 saniyelik bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Video Polkadot Stingray'in "Ichidaiji (xx ver.)." isimli şarkısını da içeriyor.

 

Dört bölümlük dizi MBS'de 25 Mart'ta, TBS'de ise 27 Mart'ta gösterime girecek. Film de Japon sinemalarında 23 Haziran'da vizyona girecek. Filmin ve dizinin yönetmenliğini Tōru Yamamoto yapıyor.

Mangayı Kuzey Amerika'da yayımlayan Kodansha Comics'e göre konu özeti;

Cep telefonundan yazarlık yapan Yukina Himuro hayranlarının aşk hikayesi taleplerini yerine getirebilmek için önce kendisinin ilk elden romantizmi tecrübe etmesi gerektiğine karar verir. Fakat soğukluğuyla nam salmışken erkek arkadaş rolünü üstlenmek isteyecek birini nasıl bulabilir ki? Tabii ki de okulun en popüler erkeğine şantaj yaparak!

Toyama, ödüllü mangasını 2009 yılında Kodansha'nın Nakayoshi dergisinde başlattı ve Haziran 2015 yılında sonlandırdı. Kodansha manga için toplamda 19 derli sayı yayımladı. Toyama, 2 Mart'ta Watashi ni xx Shinasai! Couple-hen (Missions of Love - Couple Arc) isimli yeni bir mangaya başladı.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)