PLANETDP // HABERLER // Live-Action Dol:Men X'in İlk Fragmanı Yayınlandı

Yuuna Takagi'nin Dol:Men X mangasından esinlenen live-action film adaptasyonunun kadrosu, filmin ilk fragmanını paylaştı. Film Japon sinemalarında 15 Haziran tarihinde vizyona girecek.

 

Manganın önceden Mart ayında gösterime giren dört bölümlük mini dizisi yapılmıştı. Film, televizyon dizisinin hikayesini 15 sene sonrasında geçen yeni sahnelerle tekrarlayacak.

Kadroya dahil olan bazı isimler;

  • Nii rolünde Yūki Ogoe.
  • Sai rolünde Horii Arata.
  • Leader rolünde Jun Shison.
  • Ichii rolünde Kōdai Asaka.

Manga, dünyaya hükmetmek için idol yıldızı olmaya çalışan dört uzaylı erkeği konu alıyor. Dörtlüye uzaylı otaku bir kız da katılıyor.

Projeyi Naoko Komuro (NTV) yönetiyor. Senaryoları Shōgō Kashida kaleme alıyor. Mami Fujimori planlama ve yapımı üstleniyor. Tarō Makido müzikleri besteliyor. Mayumi Natsu ise koreografiyle ilgileniyor. NTV'de Norihiko Nishi baş yapımcılığı üstlenirken Hiroe Suzuma (NTV) ile Tetsuya Sakashita (AXON) da yapımcılığı üstleniyor.

Takagi mangasını Shogakukan'ın Hibana dergisinde başlattı ve geçtiğimiz Nisan ayı sonlandırdı. Shogakukan manganın dördüncü ve sonuncu derli sayısını geçtiğimiz Temmuz ayı yayımladı.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)