PLANETDP // HABERLER // Live Action Bleach Filminden Üç Yeni Fragman Yayınlandı

Warner Bros. Çarşamba günü Tite Kubo'nun Bleach mangasından esinlenen live-action film için üç karakter fragmanı yayınlamaya başladı. İlk videoda [ALEXANDROS]'un seslendirdiği "Mosquito Bite" şarkısını dinleyebilirsiniz.

 

 

 

Bleach'in oyuncu kadrosunda Kurosaki Ichigo rolünde Fukushi Sota, Kuchiki Rukia rolünde Sugisaki Hana, Ishida Uryu rolünde Yoshizawa Ryou, Abarai Renji rolünde Saotame Taichi, Orihime Inoue rolünde Erina Mano, Yasutora "Chad" Sado rolünde Yu Konayagi ve Kuchiki Byakuya rolünde Miyavi yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Shinsuke Satō (Live-action Gantz, Gantz II: Perfect Answer filmleri, Oblivion Island anime filmi) yaptı. [ALEXANDROS] ayrıca filmde yer alan "MILK" şarkısını da seslendirdi.

Hikaye, manganın ilk sayısından sekizinci sayısına kadar devam eden "Yedek Shinigami" bölümüne odaklanacak.

Kubo, Bleach'i 2001 yılında haftalık Shonen Jump'ta başlattı ve Ağustos 2016'da sonlandırdı. Viz Media mangayı Kuzey Amerika'da İngilizce dilinde hem dijital olarak hem de baskı olarak yayımladı.

Kaynak: ANN

Yorumlar (2)

lokilark- 06/21/2018 04:06

Sevdiğim bir serinin live actionu bakalım nasıl olacak, umarım bazı live actionlar gibi olmaz. Gerçi Tite Kubo bildiğim kadarı ile manga ve anime'de seriye çok özen gösteren, sürekli herşeyi kontrol edip düzenleyen bir insandı. Eğer live action aşamasına dahil olmuş ise güzel bir yapım bizi bekliyor olabilir. Çok bir beklentiye girmeden, animesi ile çok fazla kıyaslamadan keyifle izlemeye çalışacağım şimdiden herkese keyifli seyirler dilerim.

alpalp84- 06/21/2018 02:06

Heyt be, bu günleridemi görecektik.