PLANETDP // HABERLER // Koi wa Ameagari no You ni Animesinden Yeni Görüntüler ve Ana Kadrosu Yayımlanacak

Jun Mayuzuki'nin Koi wa Ameagari no You ni (Love is Like After the Rain) mangasından uyarlanan animenin resmi sitesi geçtiğimiz Perşembe günü yeni bir afiş paylaştı.

Fuji TV'nin Noitamina kuşağında anime için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı. Buna ek olarak Shogakukan'ın Big Comic Spirits dergisinin bu yıl ki 49. sayısı Pazartesi günü animenin ana kadrosunu açığa çıkaracak. Ayumu Watanabe (Space Brothers, Mysterious Girlfriend X, Gurazeni, Ace Attorney) diziyi Wit Studio'sunda yönetiyor. Dizinin kapanış şarkısını "Ref:rain"i Aimer (Fate/stay night: Unlimited Blade Works, Kabaneri of the Iron Fortress, No. 6, Terror in Resonance) seslendiriyor.

Anime, Ocak 2018'de Fuji TV'nin Noitamina kuşağında ve diğer kanallarda ilk gösterimini yapacak. Ayrıca dizi özel olarak Amazon Prime Video'da Japonya'nın hem içinde hem de dışında yayımlanacak.

Manga, kendini zor zor ifade edebilen 17 yaşındaki lise öğrencisi Akira Tachibana üzerine yoğunlaşıyor. Akira, yarı zamanlı çalıştığı aile restoranının yöneticisi, 45 yaşındaki Masami Kondō'ya karşı gizli bir aşk besler.

Mayuzuki mangasını, 2016 yılının başlarında Weekly Big Comic Spirits'e (Spirits'te her hafta bir bölüm yayımlanıyor.) transfer olmadan önce, 2014 yılında Shogakukan'ın Monthly Big Comic Spirits dergisinde yayımlamıştı. Shogakukan, manganın 8. sayısını 12 Temmuz'da yayımladı ve 9. sayısını da 10 Kasım'da yayımlayacak. Manganın basılı 1.7 milyon kopyası bulunmakta.

Manga 2016 yılında dokuzuncu Manga Taisho ödüllerine aday gösterilip Takarajimasha'nın Kono Manga ga Sugoi! (This Manga Is Amazing!) el kitabının 2016 nüshasında 4. sırada yer almıştı.

Kaynak: ANN

Yorumlar (0)